Joker Taşımacılık - Uluslararası Taşımacılık Hizmetleri | Joker Taşımacılık Hizmetlerimiz
Kara, Hava ve Deniz Taşımacılığı..
15431
page,page-id-15431,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Hizmetlerimiz

abr-logistics-kara-yolu

Kara Yolu Taşımacılığı

Taşımacılık yollarının en verimlisi olarak kabul gören, yüklerin güvenli, çabuk ve sağlam bir biçimde hareketine imkan sağlayan karayolu ulaşım sistemidir. Diğer taşıma yöntemlerine kıyasla daha hızlı ve güvenilir olması nedeniyle, günümüzde taşımacılık alanında en çok tercih edilen yöntemdir. Diğer ulaştırma sistemlerinin desteğine ihtiyaç duyulmaksızın taşıma yapmaya olanak sağlaması, en belirgin avantajları arasındadır.

Joker Taşımacılık olarak yurt içi ve yurt dışı olmak üzere, profesyonel kadro ve modern araç filomuzla verdiğimiz hizmeti, üstlendiğimiz sorumluluk bilinci ile eksiksiz bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Hava Yolu Taşımacılığı

Yükün ülke içinde veya ülkeler arası naklini havayolu üzerinden sağlayan taşımacılık sistemidir. Tüm dünyadaki kargo hizmetlerinin % 8’i havayolu taşımacılığı ile sağlanmaktadır. Teknolojik gelişmeler, dünya ticaretinde ürün çeşitliliğinin artması ve iş süreçlerinin hızlandırılması doğrultusunda, uçağın bir taşıma aracı olarak sahip olduğu avantajlar sebebiyle ithalat ve ihracatçı firmalar tarafınca son dönemlerin en çok tercih edilen taşımacılık yöntemidir. Son yıllarda kullanım oranı giderek artış gösteren bir taşımacılık yöntemi haline gelmiştir.

Gönderim sağlayan kişiler, süreçlerin karmaşıklığı sebebiyle uzman bir işletmenin danışmanlığını almayı tercih ederler, tam olarak bu noktada Joker Taşımacılık hızlı, güvenilir ve sorunsuz hava taşımacılığı hizmetiyle ihtiyacınız olan her anda yanınızdadır.

abr-logistics-hava
abr-logistics-deniz-yolu

Deniz Yolu Taşımacılığı

Yurt içi veya yurt dışı kargo taşımalarında deniz yolunun tercih edildiği taşıma modelidir. Bu taşımacılık yöntemi bütün ticaret gemilerini içermektedir. Yük taşımacılığının günümüzde yaklaşık %30’u deniz taşımacılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Parsiyel ya da komple olarak tüm dünya limanları arasında, gerekli olan diğer taşımacılık yöntemlerini de kombine ederek kapıdan kapıya taşımacılık yapan Joker Taşımacılık, profesyonel kadrosu ile hızlı ve güvenilir teslimatlar için hizmetinizdedir.